Coronavirüs için şok iddia; “Bu bir prova, insanlık test ediliyor”

İnsanlar eve kapatılacak. Dijital para kullanılacak. Eğitim dahil, bütün ihtiyaçlar evden bilgisayar ve internet ortamından sağlanacak.

Tarihlerin 2016’yı gösterdiği zaman diliminden itibaren attığı tweet ve yaptığı açıklamalarla, virüs tipi bir saldırının yaşanacağını öngören Stratejist Araştırmacı Yazar Abdullah Çiftçi, dünyayı kasıp kavuran Corona Virüsü’nün en az 150 ülkede görüleceğini ifade etti.

 

Yazar, araştırmacı Abdullah Çiftçi

Yaşananların, 60 yaş üstü bir nesili etkileyerek, arkadan gelen dijital nesile yer açmak olduğunu ileri süren Çiftçi, bunun sosyal bir deney olduğunu belirterek, “Yaşananlar, ulus devletler üstü bir deney. İnsanlar evlerine kapatılacak. Eğitim dahil, her türlü ihtiyaç evden internet ve bilgisayarlarla sağlanacak. Dijital paraya geçilecek. Robotlar hayatımıza tamamen entegre edilecek. Bunun sonucunda da Dünya Sağlık Örgütü ulus devletleri yetersiz duruma sokup uluslararası bir toplantı düzenleyerek, elektronik çip uygulamasına geçecek” dedi.

İlk okunduğunda ya da duyulduğunda komplo teorisi gibi algılanabilinecek
iddialar, ifade ve söylemler hiç de yabana
atılır cinsten değil.

-Amaç korku, panik ve kaos ortamı

Çin’de 31 Aralık 2019 da görülen ilk Corona Virüsü vakasınının global medya desteğiyle, korku, panik ve kaos ortamına dönüştürüldüğünü kaydeden Abdullah Çiftçi, virüs saldırısını ilk kez 25 Eylül 2016’da attığı tweetle dillendirdi.

Tweetinde, biyolojik (Virütik) saldırı, 4’üncü sanayi
devrimi, teknolojik teklilik, transhümanizm, biyometrik
cip gibi ana başlıklarla virüs saldırının
yaşanacağı sinyallerini veren Çiftçi,
“Varsayımıma göre, yaşanan dünya için sosyal
bir deney. Ulus devletler üstü bir deney.
21.Yüzyıl’da dijital topluma geçmek için herkesi
eve kapatıp, 4’ncü sanayi devriminin test edilmesi. Örnek
vereyim 4’üncü sanayi devriminin
parası elektronik para bir sonra da kripto para olacak. Dünya’da kağıt
paralarda virüs var, ‘kullanmayın’ algısı oluşturuldu. Çünkü 4’ncü sanayi
devriminde dijital toplumun parası asla nakit olmayacak” diye konuştu.

Online eğitim, dijital buluşma

 “Robotlar hayatımıza daha
fazla girdi. Salgına rağmen, Çin’ de robotların çalıştığı
fabrikalar, hastaneler açık. Ve burada
tamamen robotların çalıştığı  büyük bir
hastane açıldı. Yine bu ülkede şu
anda teslimatları da robotlar yapıyor. 4’üncü sanayi
devrimi otonim üretim. Yani robotların hayatımıza gireceği an
itibariyle hızlandırıldı” diyerek açıklamalarına
devam eden Çiftçi, şunları söyledi:

“Eğitim online olacak.  Şu an İtalya’da başladı. İngiltere’de başladı. Hong Kong’da başladı. Hatta bizde de eğitime ara verildi.  Bunun ilk adımı atıldı. İnsanlar evde olunca ne yapacak? Mecburen, ‘arttırılmış gerçeklik’, ‘genişletilmiş gerçeklik’le dijital topluma katılacak. Dijital bulıuşmalar, yaşanmaya başlandı.

-Beyaz Saray’da da Corona görülecek

Dünya Saglık Örgütü’nün elektronik para kullanılması yönünde tavsiyede bulunduğunu da ifade eden Stratejist Araştırmacı Yazar Abdullah Çiftçi, Corona Virüsü’nün global şirketlerde, hatta Amerika’da Beyaz Saray’da görüleceğini ileri sürdü. Çiftçi, “Burada ne Çin ABD’ye, ne de ABD Çin’e saldırdı. Dikkat edin, toplumlar test ediliyor. Beyaz Saray’da bu virüsü göreceğiz. NATO’nun merkezinde, NASA’da, dünyaca ünlü global şirketlerde virüs görülecek.  Virüsün görüldüğü yerleri Amazon, NASA, NATO’nun merkezi, facebook gibi önemli sembol dijital dünyanın sembolü bunlar. Buralarda görüldüğünde planlananlar daha güvenli ve daha çabuk yaşama geçirilecek” diye konuştu.

-Minimum 15O ülkede görülecek

Twitter’da 100 milyon takipçisi olan Katy Perry’nın düğününü iptal etmesini örnek gösteren Abdullah Çiftçi, “Perry, ne diyor? ‘Düğünümü erteledim’ diyor. Sembol isim. Onun dediği önemli. Dikkat çekici. ABD’de bir lokantada virüs görülse önemi yok ama global bir şirkette görülürse önemi var. Olay bu” dedi. Konuyla ilgili şunları söyledi:

Bunun sonucunda Dünya Sağlık Örgütü ulus devletleri yetersiz konumuna düşürüp, bir toplantı yapacak. Sağlık probleminiz yoksa ‘size elektronik çip takalım’ deseler. İstemezsiniz. Takarsanız hacklenebilir insan olacaksınız. Bu sürecin sonunda Dünya Sağlık Örgütü biyometrik çip teklif edecek. ‘Biyometrik çipi deri altınıza takın gelen mikroorganizma ve virüse karşı cip sizi uyarsın, korusun’ denecek. 

-Dijital nesile yer açıyorlar

Sonuçta, bu bir prova. İnsanlık test ediliyor. Dikkat edin, bu virüs, % 81 oranında 60 yaş üstünü öldürüyor. 60 yaş demek milliyet demek, kültür demek,tarih demek. Amaç, alttan gelen dijital nesile yer açmak. İşte bunun provasını yapıyorlar. Global medya da bunu korku, panik ve kaos ortamıyla tetikliyor.  Dünya Sağlık Örgütü’nün gerçekleştireceği toplantı sonucunda, dijital sağlık ve dijital toplum planlanması  sonucu çıkacak.

aysegul-cakmak-2

Haber: Ayşegül Çakmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir