AKP Genel Sekreteri’nden Mansur Yavaş’a : Ankara’yı sana dar ederiz

AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a yönelik sosyal medyasında tehdit dolu ifadeler içeren bir paylaşım yaptı. Şahin, açıklamasında, “CHP’li Mansur Yavaş’a bir kez daha sesleniyoruz, gözümüz üzerinde” ifadelerini kullandı.

AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a yönelik tehdit dolu ifadeler kullandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, herhangi bir dayanağı olmamasına rağmen, Yavaş’ı işçi çıkarma hazırlığında olmakla suçlayan Şahin, “CHP’li Mansur Yavaş’a bir kez daha sesleniyoruz: Gözümüz üzerinde. Beceriksizliğinin faturasını işçi kardeşlerimize kesme, emekçilerin ekmeği ile oynama, onlara zulmetme. Aksi takdirde iki elimiz de yakanda olur” ifadelerini kullandı.

DAHA ÖNCEKİ TEHDİDİ DE HATIRLATTI

Yavaş’ın geçen bir yıl içerisinde 3 bine yakın kişiyi işe aldığını aktaran Şahin, “Geçtiğimiz eylül ayında işçi çıkarmaya hazırlanan Mansur Yavaş’ı eğer işçi kardeşlerimizin ekmeğiyle oynarsan Ankara’yı sana dar ederiz” diyerek tehdit ettiklerini de ‘uyardık’ sözleriyle hatırlattı.

Yavaş’ı şimdi de ‘kaynak bahanesine sığınarak işçi çıkarmaya hazırlanmakla’ suçlayan Şahin, ‘duyduklarına’ dayanarak, şöyle konuştu:

“CHP’li Mansur Yavaş’a bir kez daha sesleniyoruz: Gözümüz üzerinde. Beceriksizliğinin faturasını işçi kardeşlerimize kesme, emekçilerin ekmeği ile oynama, onlara zulmetme. Aksi takdirde iki elimiz de yakanda olur. Kimse Büyükşehir emekçilerini yalnız sanmasın.”

ekran-alintisi-808.jpg

Kaynak Yeniçağ 

1 adet yorum; “AKP Genel Sekreteri’nden Mansur Yavaş’a : Ankara’yı sana dar ederiz

  1. Mansur Yavaşı işçiler üzerinde vurmaya çalışmak, her tür hukuksuzluklarını, AHLAKSIZLIKLARINI, yolsuzluklarını, Kuranla ve dinle örtmeye çalişmalarından FARKLI bir şey degil…

    PEK BİR SEVDİLER BU MİLLETİ SALAK YERİNE KOYMAYI!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir